Гімназія №1 міста Рубіжного Луганської області

м.Рубіжне вул. В.Сосюри, 9

тел. (806453)63969       e-mail: [email protected]

26 квіт. 2024

Всеукраїнська дитячо-юнацької військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Вітаємо учасників І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")
25 квіт. 2024

«Чорнобиль: пам’ять, надія, відродження»

«Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу». З метою вшанування трагічної дати, для учнів, батьків та педагогічного колективу проведено захід
23 квіт. 2024

Ви - наша гордість!

Чемпіонат Луганської області (ІІ етапу Чемпіонату України) зі спортивного орієнтування
22 квіт. 2024

QR квест "День Землі"

Учні, батьки та педагогічний колектив долучились до захоплюючого QR квесту "День Землі"
17 квіт. 2024

захопливий та пізнавальний виховний захід, присвячений Дню пожежної охорони

Учні, вчителі та батьки вшанували роботу та мужність пожежників, які ризикують своїм життям задля нашої безпеки.
17 квіт. 2024

З Днем пожежної охорони

Щиро дякуємо всім пожежникам за безперервну працю у забезпеченні нашої безпеки та порятунку
15 квіт. 2024

Екологічний квіз "Майбутнє планети"

Порятунок екології - запорука розвитку і процвітання нашої Держави і світу в цілому!
12 квіт. 2024

Програма ментального здоров'я "ТИ ЯК"

Було проведено різноманітні заходи: психологічні хвилинки, емоційні розігрівки, ігри з елементами тренінгу та ін.
2 квіт. 2024

"Весняна рапсодія"!

Захоплюючий фотоконкурс "Весняна рапсодія"!
26 бер. 2024

"День Національної гвардії України"

Проведена виховна година під назвою "День Національної гвардії України"

26 квіт. 2024