Гімназія №1 міста Рубіжного Луганської області

тел. (806453)63969       e-mail: [email protected]

3 лист. 2023

"Тиждень заощаджень"

Всесвітній день заощаджень – це щорічна всесвітня кампанія з підвищення фінансової обізнаності
3 лист. 2023

Вітаємо переможців!

Наші переможці у Чемпіонаті Луганської області з пішохідного туризму
27 жовт. 2023

Диктант національної єдності

"Дороги України" - це не лише слова на папері, це символ нашої держави та об'єднуючий фактор для всіх громадян України.
27 жовт. 2023

«Дари осені»

Учні зі своїми наставниками та батьками провели віртуальну виставку «Дари осені»
26 жовт. 2023

День української писемності та мови.

Сьогодні в Рубіжанській гімназії № 1 відбулося надзвичайно важливе і вражаюче свято, приурочене Дню української писемності та мови.
26 жовт. 2023

"Героїв пам'ятаємо імена"

Щорічний обласний конкурс пошуково-дослідницьких робіт "Героїв пам'ятаємо імена"
21 жовт. 2023

Забезпечення здорового та безпечного розвитку наших учнів.

Різноманітні заходи, спрямовані на профілактику тютюнопаління, вживання наркотиків, алкоголю та інших психотропних речовин в учнівському колективі.
21 жовт. 2023

Попереджувальні бесіди для здобувачів освіти

Щойно перед настанням осінніх канікул, влаштовані попереджувальні бесіди для здобувачів освіти.
19 жовт. 2023

Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Перед Всесвітнім днем боротьби з торгівлею людьми були проведені інформаційні заходи для учнів.
12 жовт. 2023

«Безпечний інтернет».

Онлайн урок з поліцейським «Безпечний інтернет».

26 квіт. 2024
Вітаємо учасників І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")
25 квіт. 2024
«Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу». З метою вшанування трагічної дати, для учнів, батьків та педагогічного колективу проведено захід