Табір відпочинку з денним перебуванням

1Знати правила дорожнього руху сьогодні – обов’язок кожної людини. А дотримуватись їх – сувора вимога сучасності. Протягом навчального року на уроках основ здоров’я та класних годинах учням постійно нагадують про безпечну поведінку на дорогах учителі. Та змістовно і цікаво навчають правил дорожнього руху інспектори. Вони уже приїздили до КНВК «Школа – дитячий садок» із практичним вивченням правил поведінки на дорозі. А під час роботи табору відпочинку з денним перебуванням дітей «Соняшник» інспектори дорожнього руху завітали до нас ще й з подарунками – яскравими книжками. Дякуємо за корисну і дуже важливу співпрацю!

О.Кузьміна

2 червня 2019 року на відвідувачів табору відпочинку з денним перебуванням дітей «Соняшник» знову чекала зустріч з цікавими людьми. Цього разу ми відправились до міського музею. Завжди привітна екскурсовод Старикова Ольга Миколаївна провела дітей до зали, яка розповідає про події Другої світової війни, містить експонати тих часів, військову форму, лікарські засоби, якими рятували життя бійців. Наступна зала розповіла дітям про історичний побут і елементи інтер’єру минулого: перший телевізор, радіоприймач, магнітофон, шафи і комоди, а також одяг, який носили бабусі і прабабусі наших вихованців. Нікого не залишила байдужим виставка робіт гуртківців КПР, яка розташована цими днями у стінах музею. Тут поробки на будь-який смак: із бісеру, дерева, глини чи тіста. Діти ще довго із захопленням обговорювали побачене. Дякуємо за цікаву екскурсію!

О.Кузьміна

Басейн – це прекрасна можливість вести здоровий спосіб життя в будь-який час року. А коли є можливість поплавати у спекотну погоду влітку – це взагалі мрія! Вихованці табору відпочинку з денним перебуванням дітей «Соняшник» цього тижня щодня мають можливість відвідати басейн у селищі Южний. Скільки щастя і задоволення щоразу ми бачимо у дитячих очах! А вихователі табору відпочинку раді дарувати щасливі хвилини дітям.

Кузьміна О.

День 6-й: Учні табору "Соняшник" займалися  "Stream-Lab"! Це був насичений день виверження вулкана, фільтрування неоднорідних сумішей, розділення твердих сумішей за допомогою магніту, спостереження за дифузією у рідин та створення веселки, за допомогою паперового рушника та фарби! Дітям дуже сподобалося було весело та цікаво!

Сарана Н.

Сьогодні, 5 червня 2019 року, у нашому таборі відпочинку з денним перебуванням дітей «Соняшник» відкрилася творча майстерня. Дівчатка відтворювали підводний світ океанів і морів, розміщували по уявному морському дні його різноманітних мешканців: восьминогів, крабів, молюсків. А хлопчики створювали макет парку розваг і відпочинку, у якому б цікаво проводили хвилини відпочинку родини з дітьми, граючись у пісочниці або мрійливо злітаючи на гойдалці.

Здрастуй, літо сонячне!

Ура, канікули!!! Нарешті настала найкраща пора для дітлахів! Хтось мріє про зустріч з природою, хтось про відвідини друзів, а хтось цікаво провести кожен день, щоб запам’яталося це літо яскравими барвами.

Для дітей табору відпочинку з денним перебуванням «Соняшник» при КНВК «Школа – дитячий садок» усі мрії зійшлися саме тут.

3 червня 2019 року наш табір щиросердно відчинив двері для 33 дітлахів. І уже сьогодні для наших юних друзів насичена програма. Спочатку відвідали басейн у селищі Южний, а потім весело провели час у змаганнях та конкурсах.

Дорогі вихованці бажаємо вам цікавих насичених днів відпочинку, незабутніх вражень і згадок!