захопливий та пізнавальний виховний захід, присвячений Дню пожежної охорони

17 квіт. 2024

Сьогодні, 17 квітня, в Гімназії №1 відбувся захопливий та пізнавальний виховний захід, присвячений Дню пожежної охорони. Учні, вчителі та батьки вшанували роботу та мужність пожежників, які ризикують своїм життям задля нашої безпеки.
Під час заходу присутні повторили основні правила пожежної безпеки, причини виникнення пожеж, дії, у разі виникнення надзвичайних ситуацій та багато іншого. Подібні заходи покликані зробити учнів більш обізнаними та впевненими у випадках надзвичайних ситуацій. Ретельна підготовка та свідоме ставлення до питань безпеки допомагають створити безпечне та здорове середовище як у навчальному закладі, так і в повсякденному житті.