"День Національної гвардії України"

26 бер. 2024
Проведена виховна година під назвою "День Національної гвардії України"

26 березня – це визначна дата для військових, що несуть свою службу в Національній гвардії України, які служать справі зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки нашої держави.

В сьомому класі Гімназії №1 була проведена виховна година під назвою "День Національної гвардії України". Під час заходу учні дізналися про історію та завдання Національної гвардії України, її роль у забезпеченні безпеки та захисту громадянства.

У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

Нині Національна гвардія – це доблесні захисники Батьківщини, які стоять на сторожі конституційного ладу, забезпечують дотримання прав і свобод людини, охорону важливих державних об’єктів та громадського спокою.

Учні, батьки та вчителі Гімназії №1 вітають зі святом! Бажаємо військовослужбовцям доброго здоров’я та невичерпної наснаги, стійкості та витримки в професійній сфері, незламності та сили духу. І нехай кожного з вас береже любов сім’ї, підтримка друзів і світлий янгол-охоронець!