«Чорнобиль: пам’ять, надія, відродження»

25 квіт. 2024
«Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу». З метою вшанування трагічної дати, для учнів, батьків та педагогічного колективу проведено захід

26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи – «Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу». З метою вшанування трагічної дати, для учнів, батьків та педагогічного колективу Гімназії №1, педагогом-організатором закладу, М.Александровою проведено захід «Чорнобиль: пам’ять, надія, відродження». Під час заходу присутні здійснили віртуальну мандрівку до «Міста-привида», взяли участь у вікторині, ознайомилися з фактами та міфами, переглянули відеорепортажі «Що таке радіація?», «Дії населення у разі радіаційної небезпеки», вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Честь і слава героям! Впевнені, що подвиг, здійснений ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, не буде забутий нащадками, а майбутнє покоління зробить належні висновки, щоб не допустити подібної трагедії. «Чорнобиль» – це слово, яке у кожного українця викликає сильні емоції, це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам’ять, це наш нестерпний біль.