QR квест "День Землі"

22 квіт. 2024
Учні, батьки та педагогічний колектив долучились до захоплюючого QR квесту "День Землі"

22 квітня, учні, батьки та педагогічний колектив Гімназії №1 долучились до захоплюючого QR квесту "День Землі". Цей захід не лише об'єднав спільні зусилля всіх учасників, але й надав можливість активно працювати над питаннями екології та збереження навколишнього середовища.

Для учнів це була чудова нагода вивчити нову інформацію про навколишнє середовище та навчитися ефективним способам його захисту. Кожен крок у квесті відкривав нові горизонти і стимулював до креативного мислення.

Батьки також активно долучились до квесту, виконуючи спільно з дітьми завдання та обговорюючи важливі питання екології. Це стало чудовим способом провести час разом та показати дітям, як важливо дбати про навколишнє середовище.