Гімназія №1 міста Рубіжного Луганської області

м.Рубіжне вул. В.Сосюри, 9

тел. (806453)63969       e-mail: [email protected]

9 лист. 2023

"День книги рекордів Гіннеса. Рекордна нація: українці у книзі Гіннеса"

Віртуальна подорож сторінками книги рекордів
7 лист. 2023

"Героїв пам'ятаємо імена"

Участь в краєзнавчих читаннях на обласному конкурсі "Героїв пам'ятаємо імена"
7 лист. 2023

"Майстерні казок"

Участь в проєктах "Майстерні казок" стала традицією для наших молодших школярів!
3 лист. 2023

"Тиждень заощаджень"

Всесвітній день заощаджень – це щорічна всесвітня кампанія з підвищення фінансової обізнаності
3 лист. 2023

Вітаємо переможців!

Наші переможці у Чемпіонаті Луганської області з пішохідного туризму
27 жовт. 2023

Диктант національної єдності

"Дороги України" - це не лише слова на папері, це символ нашої держави та об'єднуючий фактор для всіх громадян України.
27 жовт. 2023

«Дари осені»

Учні зі своїми наставниками та батьками провели віртуальну виставку «Дари осені»
26 жовт. 2023

День української писемності та мови.

Сьогодні в Рубіжанській гімназії № 1 відбулося надзвичайно важливе і вражаюче свято, приурочене Дню української писемності та мови.
26 жовт. 2023

"Героїв пам'ятаємо імена"

Щорічний обласний конкурс пошуково-дослідницьких робіт "Героїв пам'ятаємо імена"
21 жовт. 2023

Забезпечення здорового та безпечного розвитку наших учнів.

Різноманітні заходи, спрямовані на профілактику тютюнопаління, вживання наркотиків, алкоголю та інших психотропних речовин в учнівському колективі.

17 квіт. 2024
Учні, вчителі та батьки вшанували роботу та мужність пожежників, які ризикують своїм життям задля нашої безпеки.
17 квіт. 2024
Щиро дякуємо всім пожежникам за безперервну працю у забезпеченні нашої безпеки та порятунку
15 квіт. 2024
Порятунок екології - запорука розвитку і процвітання нашої Держави і світу в цілому!