День української писемності та мови.

26 жовт. 2023
Сьогодні в Рубіжанській гімназії № 1 відбулося надзвичайно важливе і вражаюче свято, приурочене Дню української писемності та мови.

Учні, батьки та вчителі виразили свою повагу і шану воїнам, які загинули, захищаючи нашу державу, хвилиною мовчання.
Ще однією важливою частиною заходу було виконання гімну нашої держави, що ще більше підкреслило національний дух та єдність нашої гімназії.
Подія перетворилася на справжнє свято для всіх присутніх, коли розпочався захоплюючий мовний квіз. У цьому інтелектуальному змаганні брали участь усі присутні, вони відповідали на запитання про історію та правила української мови та літератури. Кожен учасник проявив вражаючі знання та навички, і атмосфера була наповнена конкурентним духом та ентузіазмом.
Діти і дорослі виявили свою мовну обізнаність та готовність відповідати на запитання. Свято Дня Української Писемності та Мови в нашій гімназії стало не лише урочистою подією, але й підтримкою та стимулом для вивчення мови і літератури.
 Долучаймось до збереження та розвитку нашої рідної мови, роблячи її сильнішою та багатшою кожен день!