Забезпечення здорового та безпечного розвитку наших учнів.

21 жовт. 2023
Різноманітні заходи, спрямовані на профілактику тютюнопаління, вживання наркотиків, алкоголю та інших психотропних речовин в учнівському колективі.

В Рубіжанській гімназії № 1 завжди ставимо перед собою важливу мету - забезпечити здоровий та безпечний розвиток наших учнів. Для досягнення цієї мети ми проводимо різноманітні заходи, спрямовані на профілактику тютюнопаління, вживання наркотиків, алкоголю та інших психотропних речовин в учнівському колективі.

Наша команда вчителів та педагогів працює над підвищенням свідомості учнів щодо важливості здорового способу життя. Ми проводимо уроки здоров'я, класні години, години спілкування та бесіди, де учні отримують необхідну інформацію про наслідки шкідливих звичок.

Ми віримо, що лише завдяки спільним зусиллям школи, батьків та учнів ми зможемо створити здорове і безпечне середовище для росту та розвитку наших дітей. Боротьба зі шкідливими звичками - це не лише завдання школи, а й важлива справа для всього суспільства.