Матеріально - технічне забезпечення закладу

Станом на 23.02.2022 у закладі було 10 класних кімнат, 1 комп'ютерний клас, спортивна зала, актова зала, їдальня, бібліотека. Була своя котельня (окрема будівля),  дошкільний підрозділ закладу, розрахований на 2 групи  для дітей від 3-х років.

В рамках  Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй та співпраці UNICEF за Проєктом «Відновлення соціальних послуг та налагодження миру в Донецькій та Луганській областях» у закладі було зроблено капітальний ремонт спортивної зали, ремонт каналізаційної системи, відремонтовано туалети на І, ІІ поверхах, реконструйовано парадний вхід, де проходили урочисті заходи та шкільні свята,  відремонтовано покрівлю  дитячого садочка. Окрім того, в закладі у класах було замінено тридцять вікон.

Гімназія №1 міста Рубіжного Луганської області зазнала значних змін в умовах воєнного стану, фізично вона майже зруйнована. Але, не дивлячись ні на що, ми змогли зберегти наш потенціал та продовжуємо    працювати. Педагогічний колектив  складається з 13 вчителів.  На даний час у нас  7 класів, в яких отримують освітні послуги 188 учнів. Навчання відбувається дистанційно.