День Пам’яті Жертв Голодомору: 90 Років Після Трагедії

24 лист. 2023

День Пам’яті Жертв Голодомору: 90 Років Після Трагедії

Наближається день, коли ми разом вшановуватимемо пам'ять мільйонів жертв голодоморів, що сталася 90 років тому. Ця трагічна сторінка нашого минулого залишає глибокий слід у серцях багатьох українців. (heart_break)

90 років тому, у 1932-1933 роках, Україну охопив голодомор, ставши сценою безмежної трагедії для багатьох родин. Величезна кількість невинних людей стала жертвами цього жахливого страшенного.

Четверта субота листопада, 2️5 листопада, — День пам’яті жертв Голодомору, який об’єднує українців через спільне трагічне минуле. Саме в цей день ми вшановуємо та згадуємо тих, хто втратив життя в безжальному спраглі.

З метою поглиблення знань та виховання почуття пам'яті, співчуття та гідності, для наших учнів були проведені "Уроки Пам'яті". Кожен урок був освячений Голодомору, вшануванню його жертв, і розвитку в учнів почуття відповідальності за історію своєї країни.

Цьогоріч Україна та весь світ приєднуються до вшанування пам'яті тих, хто став жертвою цієї страшної трагедії. Нехай наш спільний урок пам'яті допоможе нам не лише згадати минуле, але й розуміти важливість об’єднання  для майбутнього.