«Урок з поліцейським»

13 вер. 2023
Для учнів, батьків і педагогічного колективу відбувся онлайн «Урок з поліцейським».

13 вересня 2023 року для учнів, батьків і педагогічного колективу Рубіжанської гімназії № 1 відбувся онлайн «Урок з поліцейським». Запрошений лейтенант поліції Микола Годлевський, інспектор управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Луганській області висвітлив основні напрямки безпеки, які є важливими в умовах сьогодення: Що має бути важливим під час воєнного стану? Увага, повітряна тривога! Як поводитись у разі виявлення вибухонебезпечних предметів? Що важливо знати про радіаційну небезпеку? Про «червону кнопку» та ядерну зброю. Дякуємо за змістовний інформаційний матеріал та надані практичні поради.