Тиждень безпеки дорожнього руху

6 вер. 2023
Тиждень безпеки дорожнього руху

Тиждень безпеки в Рубіжанській гімназії № 1 розпочався з віртуальних виставок, які були створені учнями. Учні долучилися до проектування постерів, малюнків та інших інформаційних матеріалів, щоб висвітлити ключові аспекти безпеки на дорогах. Це дозволило учням висловити свої думки та ідеї через мистецтво та креативність.

Також впродовж тижня вчителі проводили віртуальні майстер-класи, виховні бесіди, дискусії  де ділилися своїми знаннями та досвідом з учнями. Ці заходи були спрямовані на навчання учнів практичним навичкам безпечного пересування на дорозі, правилам використання пішохідних та велосипедних доріжок та іншим аспектам безпеки.

Ще однією цікавою частиною Тижня безпеки дорожнього руху були віртуальні екскурсії. Учні мали можливість відвідати віртуальні музеї та виставки, пов'язані з історією та розвитком дорожньої інфраструктури. Це дозволило їм краще розуміти еволюцію доріг і транспорту, а також важливість їхнього правильного використання для забезпечення безпеки.