Подорож-квест Україною

1 вер. 2023
Ось і настав цей довгоочікуваний, хвилюючий, як завжди, день – 1 вересня!

Ось і настав цей довгоочікуваний, хвилюючий, як завжди,  день –             1 вересня!

Учні Рубіжанської гімназії №1  разом із батьками та вчителями здійснили подорож-квест Україною, під час якої занурились у минуле та сьогодення нашої країни, згадали славетних українців, якими ми пишаємося, дізналися багато цікавого про побут і традиції нашого народу, про природу і багатство рідної землі. Діти виявили кмітливість і винахідливість під час виконання завдань квесту.

Піднесений настрій, усмішки, радість від нових відкриттів, гордість за Україну та її хоробрий, розумний, працелюбний народ супроводжували дітей протягом усієї мандрівки. Свято дало змогу встановити контакт із дітьми, змотивувати їх, згуртувати, налаштувати на навчання.