29 серпня - День пам’яті захисників України

29 серп. 2023

29 серпня - День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. Дата приурочена до дня найбільших втрат української армії на Донбасі – дня виходу з оточення в Іловайську 29 серпня 2014-го року, саме у той час, коли  поспіли соняшники. Тому квітка соняшника стала символом скорботи за загиблими на Донбасі українськими героями.

Педагогічний колектив Рубіжанської гімназії №1, учні, батьки створили фотогалерею, у якій розмістили свої фото із зробленими власноруч соняхами пам'яті, віддали шану полеглим захисникам та захисницям  України.

Діти пам‘ятають героїв, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, та вдячні тим, хто захищає нашу державу зараз на передовій.

Герої живуть вічно!

Слава нашому народу!