"Демократична школа"

21 лют. 2020
В рамках проекту "Демократична школа" завітали тренерки Целухіна Ірина та Гонтаренко Вікторія.

20.02.2020 в КНВК " "Школа-дитячий садок" в рамках проекту "Демократична школа" завітали тренерки Целухіна Ірина та Гонтаренко Вікторія. Вони провели перший вводний тренінг для учнів, батьків, вчителів та представників громади, на якому детально ознайомили учасників з майбутніми перспективами для навчального закладу. Незвичне знайомство за кольором очей, розміром ноги, місяцем та числом  народження, навчання через гру "Вакансія"  створили невимушену атмосферу для подальшої співпраці. Сьогодні висловлювалися про сподівання, про зміни, розбиралися в тому, що вже досягнуто - і це є наш перший крок до демократії!!!

Н.Сарана