Green Stream Christmas Camp у Міжнародній Зеленій Школі

8 січ. 2020
Наші учні потрапили в казкові зимові Карпати в Міжнародну Зелену школу

Green Stream Christmas Camp у Міжнародній Зеленій Школі на сесію з такою загадковою  назвою потрапила група дітей, студентів та вчителів з Рубіжного, Старобільська, Харкова, Києва і Житомира.

Наші учні потрапили в казкові зимові Карпати в Міжнародну Зелену школу, де кожен день Iryna Zhdanova зі своєю чудовою командою: керівником етномайстерні Наталією Оверчук  та доктором наук, викладачем ІТ-технологій Вірою Андрієвською, проводять їм чудові майстер класи з ІТ, веселого кодування, 3D ручка, творять мультик і тіньовий театр. Разом з волонтерами випускниками Зеленої школи вивчають  SCRUM для раціонального планування свого часу, вчаться робити свій сайт і інтерактивну презентацію . З Іриною Ждановою вчаться писати мотиваційне ЕСЕ для вступу в коледж, університет, на роботу, а також відвідують різні екскурсії. Вони готують чудові страви в справжній гуцульській печі до Святвечора, глиняний вертеп, розучують етно-колядки в чудовій, затишній атмосфері МЗШ. Купу радості дарує сніг, походи в гори, до водоспаду, ранкова руханка і гуцульські танці просто неба.

Н.Сарана