Гімназія №1 міста Рубіжного Луганської області

тел. (806453)63969       e-mail: [email protected]

4 бер. 2021

8 Березня

Березень... Весна... Які прекрасні, милі лиця, Усмішка чудова на устах. Це свято жінки:матері, коханої,дружини. Низький уклін вам до землі від чоловіка, від дитини.
3 бер. 2021

ЗА збереження навколишнього середовища

Питання збереження навколишнього середовища та покращення екологічної ситуації є дуже важливе на сьогодні.
1 бер. 2021

«ІІI Всеукраїнське заняття доброти»

Всеукраїнська програма Healthy Schools

СТОП Булінг!

Всеукраїнська програма Healthy Schools

КНВК «Школа – дитячий садок» продовжує активну роботу в межах Всеукраїнської програми Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів
26 лют. 2021

"Змагаймось за нове життя!"

Уже декілька років поспіль наш заклад бере участь у конкурсі учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж
25 лют. 2021

«Чому я поважаю професію військового»

25 лют. 2021

Онлайн лекція

З метою сформувати у дітей навички безпечної поведінки в Інтернет були проведені уроки «Безпечний Інтернет для користувачів»
24 лют. 2021

Всеукраїнська програма Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів

23 лют. 2021

Хеппі Челенджу програми Healthy School

КНВК "Школа-дитячий садок" розпочинає перший тиждень Хеппі Челенджу програми Healthy School.

26 квіт. 2024
Вітаємо учасників І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")
25 квіт. 2024
«Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу». З метою вшанування трагічної дати, для учнів, батьків та педагогічного колективу проведено захід