Онлайн захід під назвою "Олімпійський день".

29 трав. 2023

З метою популяризації олімпійського руху серед учнів в нашому закладі  був проведений онлайн захід під назвою "Олімпійський день".  Захід включав в себе різноманітні активності, які допомогли учням дізнатися більше про олімпійські ідеали та значимість спорту.

Під час "Олімпійського дня" учні мали можливість послухати виступів відомих спортсменів, які розповідали про свої досягнення та надихали школярів до спортивних звершень. Також були організовані віртуальні екскурсії до олімпійських стадіонів та спортивних об'єктів.

Учні також брали участь у спортивних вправах та конкурсах, які сприяли розвитку командної співпраці та здорового спортивного духу.

"Олімпійський день" виявився захоплюючим та навчальним заходом для учнів Рубіжанської гімназії № 1. Він дозволив дітям краще зрозуміти важливість спорту та його ролі в формуванні здорового способу життя. Захід сприяв підвищенню інтересу до олімпійського руху та мотивував молодь до досягнення своїх спортивних цілей.