Організація методичної роботи, обмін досвідом, напрацюваннями.

28 жовт. 2022
Осінні канікули - час, коли вчителі мають можливість організувати свою методичну роботу, обмінятися досвідом, напрацюваннями.

24 жовтня нарада при директору з актуальних питань організації освітнього процесу у закладі на період канікул.

25 жовтня засідання атестаційної комісії по питаннях організації атестації педагогічних працівників у 2022-2023 н.р.

26 жовтня відповідно до річного плану роботи школи, з метою розкриття творчого потенціалу педагогічних працівників, підвищення їх професійної майстерності було проведено тематичну педагогічну раду "Адаптація учнів 5 класу до умов навчання в основній школі".

27 жовтня відбулися засідання:

МО вчителів початкових класів, на якому розглянули наступні питання

- превентивна діяльність, захист прав дітей під час воєнного стану;

- національно - патріотичне виховання в умовах воєнного стану.

МО вчителів гуманітарного циклу.

Проблема, над якою працює методичне об’єднання вчителів:

"Дистанційне навчання в школі - сучасна освітня технологія. Загальні принципи та інструменти дистанційного навчання".

МО вчителів початкових класів

- превентивна діяльність, захист прав дітей під час воєнного стану;

- національно - патріотичне виховання в умовах воєнного стану