Онлайн захід "Галерея осінньої краси"

26 жовт. 2022
Готуючи цю галерею, ми прагнули подарувати нашим учням, батькам ці вже призабуті на сьогодні відчуття, майстерно втілені у фото наших дітей.

Під час осінніх канікул, 25.10.22 р. для учнів Рубіжанської гімназії №1 було проведено онлайн захід «Галерея осінньої краси», де учні, батьки, класні керівники взяли активну участь у створенні фотогалереї, якою ми хочемо поділитися з вами.

Осінь щедра та багата пора! Вже давно стало доброю традицією кожної осені проводити свято квітів та врожаю, в якому беруть участь учні 1 - 9 класів, але сьогодні це свято заграло новими, особливими барвами, бо, виходячи із важких умов сьогодення, воно стало фотоконкурсом. На фотографіях відображені не тільки дари осені, квіти, а і скульптури з природнього каменю, краєвиди, вся краса природи рідної землі.  Учні проявили творчість, креативність при створенні своїх робіт.

У наш нелегкий час  особливо цінуєш ті щасливі хвилини, коли над тобою мирне небо, а у суспільстві панує мир та спокій. Готуючи цю галерею, ми прагнули подарувати нашим учням, батькам ці вже призабуті на сьогодні відчуття, майстерно втілені у фото наших дітей.

Фото 1. Білянська Варвара. "Грайливі фарби осені"

Фото 2. Колтак Дана.  "Осінній день у горах"
Фото 3. Кузьменко Андрій. «Осінній ранок»

Фото 4. Висоцька Кристина. «Калина та верба -  українська краса»