«Медіаграмотність»

18 лют. 2022
Було проведено онлайн-уроки по медіа грамотності

17.02.2022 року у Рубіжанській гімназії № 1 було проведено онлайн-уроки по медіа грамотності:

- учні та батьки 7 класу на онлайн – платформі національного проєкту з медіа грамотності «Фільтр» пройшли вікторину «зі ЗМІстом»;

- учні 3-А класу на уроці літературного читання (тема уроку «Медіавіконце: афіша вистави») створили афішу вистави на основі прочитаної п’єси-казки Н.Осипчук «Стрімкий, як вітер» та власні ілюстрації до неї. Вчилися описувати деталі медіа тексту, досліджувати шляхи якими медіа може впливати на особистість.

- 5 клас склали правила безпечного перебування в Інтернеті, переглянули і обговорили відео з медіа грамотності: «Медіаграмотність», «Безпека в інтернеті – просто!». Пограли у гру «365˚ за шкалою медіаграмотності».

- 2 клас перегляну та обговорили відео «Чому медіа грамотність важлива».

- 3-Б клас під час уроку з медіаграмотності діти виконували творчі завдання «Стоп-кадр», «Знайди хибне твердження», «Озвучка», «Комікси», «Так - ні», складали сенкани на тему «Інтернет», провели бесіду «Безпечний інтернет простір».