21 січ. 2022

Державне свято День Соборності України учні Рубіжанської гімназії № 1 відзначили урочисто та патріотично.
     Для учнів початкової ланки пройшли виховна година «День Соборності та єднання», Інтелектуальна гра " Як я знаю Україну", Рольова гра " Що я знаю про Україну", інформаційна хвилина, виставка малюнків до Дня Соборності України, діти віртуально подорожували Україною, знайомилися з історичними пам'ятками рідного краю,  слухали пісні, оповідання , вчили і читали прислів'я,  вірші про Україну,  Батьківщину, дружбу. Малювали, робили поробки,  оформили прес-центр "Україна єдина". В 5-9 класах відбувся перегляд документального фільму "Як це було", вікторина "Наскільки я знаю Україну", вправа "Асоціативний кущ",  створення живого ланцюга єднання, патріотичний брейн- ринг, тематична година «Співаєм славу тій події і тепер!».
     Завершальним етапом стало створення карти Єднання.