Тиждень правових знань

14 груд. 2021
Тиждень правових знань

Одним із завдань сучасної правової освіти є вміння здобувачів освіти орієнтуватись у величезному потоці інформації. Щорічно на першому тиждні грудня у Рубіжанській гімназії № 1 проводиться Тиждень правових знань,  який включає в себе комплекс різноманітних форм роботи.

Основною метою тижня було:

– активізація роботи щодо формування у вихованців закладу правової культури та ціннісного ставлення до себе й до інших;

– вироблення навичок відповідальної поведінки підростаючого покоління на основі сформованості превентивного світогляду, здатності супротиву до негативних впливів соціального середовища;

– здійснення інформаційно-просвітницької та профілактичної діяльності, спрямованої на попередження вчинення правопорушень неповнолітніми;

– виховання інтересу до активної суспільної діяльності в межах правового поля;

– розвиток громадянської свідомості школярів.

Учні 2 класу прийняли участь у грі-квесті  «Права маленької дитини»

Серед інших заходів надзвичайно цікавою була правова конференція з учнями 7-9-х класів «Діти. Злочин. Покарання.». Змістом заходу було передбачено розвивати в здобувачів освіти  пам'ять, увагу, кмітливість, навчати їх швидко аналізувати проблему, ухвалювати рішення.