Масляна – це яскраве веселе свято

12 бер. 2021
Святкували Масляну і вихованці нашого дитсадка

Масляна – це яскраве веселе свято, яке покликане проганяти зиму і закликати весну, пробуджувати природу і сонячне тепло. Люди з давніх часів порівнювали весну з новим життям, славили Сонце, яке давало настрій і щастя всьому живому. Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні. Це смачне і неймовірно веселе свято полюбляють та відзначають і дорослі, і діти.

Святкували Масляну і вихованці нашого дитсадка . Колектив садочка намагається донести до кожного вихованця знання про народні традиції, народну мудрість,а також виховує гордість за свій славетний український народ.Дітям дуже сподобалось святкування.А яка ж Масляна без млинців?Тож по закінченню свята на дітей чекали смачні частування з гарячий  запашним чаєм!

О.Мохова