КНВК "Школа-дитячий садок" у програмі Healthy schools

16 бер. 2021
Педагоги КНВК "Школа-дитячий садок" провели руханку для учнів школи

Як стверджують лікарі, кожній дитині для розвитку та доброго самопочуття потрібно щодня понад годину активно рухатись. І робити це можна всюди, навіть у школі. Так, багато вчителів вигадують для учнів цікаві руханки та вправи, які допомагають відпочити.

Чому в школі важливо створити руханки

• * Ви станете ще ближче з учнями

Експерти запевняють, що такі руханки зможуть зблизити вчителя з учнівською аудиторією. І зовсім не важливо, наскільки добре ви танцюєте, тут головне – знайти класну мелодію та просто експериментувати.

• * Ви відчуєте, що внутрішня батарейка заряджена

Командна взаємодія – це завжди обмін енергіями. Коли вчитель пропонує дітям міні-відпочинок  та показує вправу, створену спеціально для них, учні навзаєм вироблятимуть енергію позитиву. І з більшою увагою ставитимуться до вчителя, який прагне бути з ними на одній хвилі.