Алгоритм дій з використанням технологій дистанційного навчання під час карантину

1. Класні керівники створюють групу у Viber, для здобувачів освіти та батьків певного класу.

1. Педагоги своєчасно здійснюють коригування тематичного планування робочої навчальної програми з метою забезпечення освоєння здобувачами освіти освітніх програм в повному обсязі при переході на дистанційне навчання, щодня відповідно до затвердженого розкладу уроків вносять навчальні завдання в електронний журнал, вносять оцінки учнів в електронний журнал, здійснюють зворотний зв'язок з учнями в електронному вигляді, використовуючи цифрові освітні платформи, електронний журнал, електронну пошту i т. п.
  2. На веб - сайті закладу створена сторінка «Дистанційне навчання», на якій розміщено алгоритм дій дистанційного навчання під час карантину з розкладом занять.
  3. Вибір загальноприйнятних та зручних платформ для проведения дистанційних уроків, а саме: Zoom,Viber, веб-сервіс «Google classroom».
  1. Час безперервної роботи з технічними засобами навчання:
    • для учнів 1 класу — не більше 10 хвилин;
    • для учнів 2-4 класів — не більше 15 хвилин;
    • для учнів 5-7 класів — не більше 20 хвилин;
    • для учнів 8-9 класів — 20-25 хвилин;
  1. Тривалість навчальних занять зберігається: 35 хвилин для 1 класу, 40 хвилин для 2- 4 класів, 45 хвилин для 5-9 класів. Обмежується лише час безперервної роботи з комп’ютером для уникнення ризиків для здоров’я.
  2. Під час роботи з технічними засобами навчання обов’язковим є дотримання вимог Санітарного регламенту.
  3. Під час запланованих канікул заняття не проводяться. 11.Для початкової ланки (1-4 класи)
    • онлайн (синхронне навчання) уроки проводяться кожну непарну дату

(1,3,5....)

• асинхронне навчання кожну парну дату (2,4, 6...); здобувачі освіти отримують завдання на платформі G-Suite, «Google classroom», виконують завдання та надсилають його вчителю.
  1. Для середньої ланки (5-9 класи)
    • онлайн (синхронне навчання) уроки проводяться кожну париу дату (2,4, 6...)
    • асинхронне навчання кожну непарну дату (1,3,5....); здобувачі освіти отримують завдання на платформі G-Suite, «Google classroom», виконують завдання та надсилають ЙОГО ВЧИТЕЛЮ
  1. У випадку, якщо здобувачі освіти, не забезпечені T3H (комп’ютер, інтернет), завдання вони отримують через спеціальну скриньку встановлену на 1-му поверсі закладу.
  2. Bci письмові роботи (російська, українська, англійська мови, практичні роботи з хімії, біології, математики) пишуться у зошиті. Зошити передаються батьками до закладу освіти через чергового.
  3. Онлайн уроки з фізичної культури, образотворчого мистецтва, музичного мистецтва, основ здоров’я, праці проводяться із розрахунку не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою школи.
  4. Категорично забороняється в якості роботи над домашнім завданням задавати дітям конспектувати параграф.
  5. Учителі закладу освіти (за можливості) можуть бути в онлайн режимі (вайбер) також. Учні, які потребують консультацій, можуть цими послугами скористатися, зв’язавшись із педагогом через онлайн ресурси. Учителі-предметники можуть попрацювати індивідуально з тими дітьми, які цього потребують.
  6. Після закінчення карантину кожен учитель - предметник проводить урок-консультацію щодо самостійно вивченого учнями навчального матеріалу.
  7. Після консультаційного уроку буде проведено моніторингову роботу, в ході якої буде з’ясовано, що фактично вивчили учні самостійно, які теми треба корегувати.
  8. Два-три уроки здійснюватиметься корегування навчального матеріалу.