"Змагаймось за нове життя!"

26 лют. 2021

Уже декілька років поспіль наш заклад бере участь у конкурсі учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж "Змагаймось за нове життя!", присвячений Лесі Українці. Цьогоріч він набув міжнародного значення. Традиційно здобувачі освіти КНВК взяли участь у номінаціях "малюнок" і "декламація". Свої творчі роботи надали: 5 клас - Куценко Анна, Пелех Поліна, Ляшенко Діана, 6 клас - Герасимова Ксенія, Сухобрусова Юлія, Тищенко Софія, Томко Олена, Цибуля Анна, 7 клас - Колтак Дана, 8 клас - Стиранець Крістіна, 9 клас - Сарана Анастасія. Продекламувала вірш видатної поетеси "Як дитиною, бувало..." учениця 6 класу Томко Олена. Бажаємо нашим конкурсантам перемоги!

О.Кузьміна