Онлайн лекція

25 лют. 2021
З метою сформувати у дітей навички безпечної поведінки в Інтернет були проведені уроки «Безпечний Інтернет для користувачів»

Якщо раніше треба було говорити з дітьми про їх безпеку поза домом тощо, то вже давно має сенс застерігати їх від негараздів під час перебування в інтернеті.

Інформаційна безпека стосується захисту життєво важливих інтересів людини (і більш глобально – суспільства, держави). Неправдива, неповна, невчасна інформація може нанести шкоду. Особливо вразливі у цьому контексті діти. Вони можуть не знати, яку інформацію можна викладати в мережу, а яку не варто. Інколи школярі не можуть правильно зреагувати на матеріали з мережі з різних причин. Робота у цьому напрямку для вчителів та батьків дуже важлива. Безконтрольний доступ до інтернету може мати негативні наслідки для дитини.

З метою сформувати у дітей навички безпечної поведінки в Інтернет у КНВК «Школа – дитячий садок» були проведені уроки  «Моя суперсила – безпека в Інтернеті» 23.02.2021 року у 1 класі та 24.02.2021 року у 2 класі.

25.02.2021 року було проведено онлайн лекцію для учнів 7 класу «Безпечний Інтернет для користувачів», яку провів інспектор ВЗГ УПП в Луганській області Т.Березний.

Запам’ятайте! Користуйтесь Інтернетом дотримуючись простих правил, та будьте у безпеці!

Т.Будьонна