7 бер. 2024

В нашому закладі відбулися заходи до 210-річчя від дня народження великого українського поета Тараса Шевченка. Протягом цілого тижня учні та педагоги вивчали світ творчості Шевченка через різноманітні заходи.

В програмі заходів були квести, вікторини та інтерактивні мандрівки, які допомогли учням краще пізнати життя та творчість поета. Діти активно брали участь у цих заходах, відповідаючи на запитання, виконуючи завдання та розв'язуючи головоломки, пов'язані з творчістю Шевченка.

Ці заходи не лише дозволили учням глибше зануритися в світ української літератури та культури, а й сприяли формуванню патріотичних почуттів та поваги до національних традицій. Вони стали важливою складовою частиною відзначення дня народження Тараса Шевченка у Гімназії №1, збагачуючи духовний світ учнів та сприяючи їхньому розвитку.