21 лист. 2023

21 листопада наша країна відзначає  День Гідності та Свободи - свято, встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії. Ми повинні пам’ятати про  патріотизм й мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.  «Вільні творити майбутнє!». Саме під таким гаслом  у Рубіжанській гімназії №1 21 листопада  відбувся загальношкільний захід, на якому були присутні учні 3-9 класів, батьки та колектив закладу .  Під час заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих за Україну. У виконанні учнів 5- 9 класів  звучали рядки про гідність та свободу українського народу: пам’ять роду,  солов’їну нашу  мову,  героїчну історію, традиції, звичаї нашого народу. Зворушливо звучала «Молитва за  Україну», де діти зверталися з проханням миру для соборної вільної України!