День захисників і захисниць України

2 жовт. 2023
Урок мужності «Герої рідного краю»

Педагогічний колектив Рубіжанської гімназії №1, учні, батьки щиро вітають  зі святом міцності і патріотизму, святом історії і добра – Днем захисників і захисниць України. Вклоняємося перед силою, мужністю та патріотизмом наших воїнів.  Сьогодні в закладі відбувся урок мужності «Герої рідного краю», на який були  запрошені наші захисники:  Кудрявцев Віталій випускник нашої гімназії, котрий на сьогоднішній день проходить службу у 111 бригаді Луганської області з початку повномасштабного вторгнення на нашу країну, Куценко Павло Олександрович, учасник бойових дій з 2014 року, старший сержант полку поліції особливого призначення.

Діти привітали  воїнів  листівками, щиро дякували їм.   Також ознайомились з біографією нашого земляка Трощія Андрія, який загинув, захищаючи рідне Рубіжне та вшанували пам’ять загиблих  захисників рідної землі унаслідок збройної агресії рф. хвилиною мовчання.

Ми пам’ятаємо! Дякуємо за кожен новий день і за можливість жити на рідній землі!

Слава Героям України!

Слава Україні!