Всеукраїнський День учнівського спорту

29 вер. 2023
Відбувся регіональний спортивно-масовий захід, в форматі онлайн зустрічі, присвячений Всеукраїнському Дню учнівського спорту.

29.09.2023 року відбувся регіональний спортивно-масовий захід, в форматі онлайн зустрічі, присвячений Всеукраїнському Дню учнівського спорту. Учасниками стали здобувачі освіти Рубіжанської гімназії №1, студенти спеціальності   «Середня освіта (фізична культура)» ВСП «Лисичанський педагогічний фаховий коледж ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка», педагогічні працівники даних закладів освіти.

Це свято має назву Всеукраїнського недарма, адже всі здобувачі освіти в Україні мають безпосереднє відношення до спорту та фізичної культури.

Україна багата на яскраві спортивні перемоги з різних видів спорту.  І одна з таких спортсменок, котрі є гордістю Батьківщини, та взірцем для дітей, які   мріють піднятися на спортивний Олімп,   стала гостею даного заходу.

Присутні радо зустріли одну з найсильніших українських спортсменок з легкої атлетики, Майстра спорту України міжнародного класу, Катерину Карпюк!

Протягом години спілкування Катерина розповіла за своє спортивне життя, від дитячого віку,  до виступів за дорослу національну збірну України, цікаві ситуації під час змагань та поїздок. Спортсменка поділилася теплими спогадами про Луганщину, про місця знайомі більшості з учасників зустрічі та запросила дітей до подальшої комунікації.

У заключній частині заходу бажаючі долучилися до проходження, вже традиційного квесту, цього разу спеціалізованого – легкоатлетичного, де змогли продемонструвати свої знання з даного виду спорту.