Участь у обласному конкурсі відеопрезентацій з нагоди Дня прапора та Дня Незалежності України

16 серп. 2023
Під гаслом «Моя Україна – незалежна і вільна» учні підготували малюнки, фотоматеріали, в яких висвітлюють любов до нашої країни, надію та віру в неї.

Рубіжанська гімназія№1 Сєвєродонецького району Луганської області взяла участь у обласному конкурсі відеопрезентацій з нагоди Дня прапора та Дня Незалежності України

День Незалежності України – це одне з найважливіших свят для українців. Під гаслом  «Моя Україна – незалежна і вільна»  учні підготували малюнки, фотоматеріали, в яких висвітлюють любов до нашої країни, надію та віру в неї.

Державний Прапор уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє. Тож нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини .

Нинішній рік – це рік великих випробувань, пора сподівань і надій, нехай же всі вони справдяться. Від усього серця бажаємо вам, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Нехай якнайшвидше над нашою державою засяє сонце ПЕРЕМОГИ!