4 червня – Міжнародний день безневинних дітей, що стали жертвами військової агресії.

4 черв. 2023

Сьогодні гімназія №1 вчителі, батьки та учні вшановуємо пам’ять кожної дитини, яка загинула внаслідок збройної агресії рф проти України. Війна забирає життя не лише у дорослих, а й у дітей. Починаючи з 2014 року внаслідок російської збройної агресії проти України загинуло понад 240 дітей, до 500 дітей отримали поранення і травми та понад 50 дітей пропали безвісти. За цими числами стоїть Біль… зруйновані цілі родини. Маленькі особистості, які навіть не встигли побачити, що таке життя.

Ще важче, що наша країна на своєму досвіді пізнає весь біль і жах цієї дати. Сьогодні українські діти, на жаль, стають ціллю окупантів. Це злочин не лише проти гуманності, це злочин проти майбутнього всього світу. Окупант не уникне відповідальності за свої дії!

Світла пам‘ять загиблим.