4 квіт. 2023

4 квітня в Україні відзначають Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності, котра пов’язана з розмінуванням.

У зв’язку з цим, класний керівник 8 класу Полторацька Юлія ознайомила учнів з безкоштовним онлайн-курсом на освітній платформі «Зрозуміло» за темою «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!», який складається з п’яти серій і порушує головні питання про ВНП.

Діти поповнили та систематизували знання про правила безпечної поведінки при виявленні предметів та приладів, які викликають підозру. Сформували поняття та вміння правильної поведінки в надзвичайних ситуаціях. Проведений курс сприятиме розумінню та вихованню почуття відповідальності за своє життя та життя інших людей, формуванню у дітей пильності та спостережливості до предметів, що їх оточують: на вулиці, в транспорті, в приміщеннях.