Тиждень правових знань

29 бер. 2023
У рамках тижня правових знань в закладі були проведені наступні заходи.

В Рубіжанській гімназії № 1  з 20.03.23 - 24.03.23 був оголошений тижнем правових знань. У рамках тижня правових знань в закладі були проведені наступні заходи:

- Діти 2 - 4 класів переглянули та обговорили науково – популярний фільм «Конвенція про права дітей».

- Діти 5 - 6 класів взяли участь у правововому турнирі "Я і закон".

- Діти 8 - 9 класів створили, переглянули та обговорили презентацію "Свобода й особиста недоторканість дітей. "

- Педагогом - організатором було проведено  захід до тижня правового виховання «Свої права, дитино, знай та про обов'язки не забувай!» для учнів 6-8 класів . Діти переглянули відеоролик та обговорили всі питання, які стосуються   правової культури та правомірної поведінки.

-  Для  протидії  руху "Редан",  в рамках тижня права в Рубіжанській гімназії № 1 був проведений виховний захід для дітей  та батьків 6 - 9 класів.