Міжнародний День безпечного Інтернету

8 лют. 2023
З метою виховання поважливого онлайн спілкування учнів та профілактики кібербулінгу у закладі був проведений Тиждень безпечного Інтернету.

07 лютого відзначаєтся Міжнародний День безпечного Інтернету. У зв’язку з цим, згідно річного плану виховної роботи гімназії, з метою виховання поважливого онлайн спілкування учнів та профілактики кібербулінгу в період з 07 по 11 лютого 2023 року у закладі був проведений Тиждень безпечного Інтернету.

Під час Тижня були проведені наступні заходи:

- Серед учнів 5-9 класів були проведені виховні бесіди на теми: «Подорож океаном комп'ютерних знань. Безпечний Інтернет та соціальні мережі» та «Захист інформації», а також перегляд  презентації «Безпека дітей в Інтернеті».

- У 2-3 класах діти переглянули презентацію «Правила безпечного Інтернету» і відеоролик  «Казка про золоті правила поводження в Інтернеті».

- З учнями 4А та 4Б проведено  веб-квест на тему «Безпечний Інтернет». Діти пройшли чотири кроки інтерактивної карти, на фініші їх очікувало опитування «Кодекс розумного користувача Інтернету».