31січня - день визволення міста Рубіжного від німецько-фашистських загарбників

31 січ. 2023
Учні, педагоги гімназії, батьки вшанували пам'ять воїнів - визволителів Рубіжного

Сьогодні 31 січня в Рубіжанській гімназії1 відбувся урок мужності "31січня - день визволення міста Рубіжного від німецько-фашистських загарбників "  31 січня – особлива дата історії Рубіжного. Ця дата – символ мужності та героїзму, гордості та слави, єднання та згуртованості народу в ім’я Перемоги та миру.
Цей день для всіх рубіжан є світлим і пам’ятним, він викликає гордість за народ, країну. Такі пам’ятні дати дають нам можливість побачити міць єдності народу проти однієї спільної біди. Ми висловлюємо ветеранам слова безмежної вдячності й поваги, ми завжди залишимося перед ними в боргу за свободу і незалежність, за мирне небо над головою. Пам’ять про героїв-визволителів залишилася не тільки на пам’ятниках і обелісках – вона в серцях людей. Хвилиною мовчання учні, педагоги гімназії,  батьки вшанували пам'ять  і тих,  хто зараз відстоює незалежність України.
Ми віримо, ми впевнені-Перемога буде за нами! Слава Україні! Слава ЗСУ!
До зустрічі приєднався Головний фахівець відділу цивільного захисту Сєвєродонецького районного управління ГУ ДСНС України у Луганській області майор служби цивільного захисту Єгор СИДОРЕНКО. Він розказав про різні  вибухонебезпечні предмети, що становлять загрозу життю людини та оточуючих: артилерійські снаряди, реактивні та інженерні міни, авіабомби, детонатори, ручні гранати тощо. Нагадав правила поведінки під час знаходження небезпечних предметів.
Зустріч відбулася в теплій, майже родинній атмосфері.