Заходи проведені до Дня Соборності Україні

22 січ. 2023
З метою формування національної свідомості здобувачів освіти, виховання в них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України було проведено ряд заходів:

Свято Соборності України відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно – Української Народної Республіки, що відбулося в 22.01.1919 році. З метою формування національної свідомості здобувачів освіти, виховання в них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в Рубіжанській гімназії № 1 провели ряд заходів:

- У 8 класі проведено інтегровану гру-вікторину «День Соборності України – символ національного єднання українського народу».

- У 9 класі проведено круглий стіл до Дня Соборності України.

- У 7 класі діти написали диктант  «Великі творці Соборності».

- У 5 та 6 класах діти взяли участь у патоіотичній вікторині.

- У молодших класах були проведені виховні години присвячені Дню Соборності Україні.

День Злуки, як ніколи, актуальний і в наші дні. Адже знову над Україною нависла небезпека, знову проливається кров, знову ми відстоюємо право нашої держави на цілісність і незалежність.

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну!