Інтерактивна гра «Новорічна світлиця»

5 січ. 2023
Віртуальні подарунки з українських міст й сел у інтерактивній грі "Новорічна світлиця".

5 січня Рубіжанська гімназія №1 провела інтерактивну гру «Новорічна світлиця» для учнів 2-9 класів. Класним керівникам, організаторам гри вдалося створити оптимістичну новорічно-різдвяну атмосферу, у яку занурилися діти. Усі ми чекаємо нового року зі сподіваннями на мир в Україні. У нашій грі  українські міста й села надіслали дітям до новорічної світлиці віртуальні подарунки, які наповнюють нас міцною вірою в те, що у  новому році у кожного  знову з’явиться можливість безперешкодно відвідувати той куточок України, до якого тягнеться душа. Кожен із подарунків є символом того міста чи села, звідки його надіслали. Тож зміцнюємо віру в перемогу України та мир у нашій державі.