Акція «16 днів проти насильства»

13 груд. 2022
Проведено Акцію «16 днів проти насильства» в ході якої відбулися такі заходи

З метою створення безпечного освітнього середовища у Рубіжанській гімназії № 1, запобігання вчинення дітьми злочинів, правопорушень, проявів булінгу в освітньому просторі, формування позитивних соціальних установок, попередження вживання алкогольних, наркотичних речовин, тютюнових виробів у закладі з 25.11.2022 по 10.12.2022 року було проведено Акцію «16 днів проти насильства» в ході якої відбулися такі заходи:

Учні 7-9 класів прийняли участь у   Грі « Права і обов'язки » , переглянули відео на тему: «За майбутнє без СНІДу», пройшли тренінг «СТОП!- БУЛІНГ».

Серед учнів 5-6 класів проведено виховну годину " Стоп  насильству !", діти переглянули та обговорили відеоролик "Ми-проти насилля", отримали поради  "Як боротися з булінгом" та виконали малюнок на тему "Насиллю-НІ !"

У 4А та 4Б класі проведено виховну годину "Я маю право жити без насильства" та Мультурок "Діти проти насильства".

Діти 2 та 3 класів переглянули відеоролик #Дій ПротиНасильства! та ознайомились з пам'яткою для дітей "Як уникнути насилля".