ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

21 лист. 2022
З метою вшанувати патріотизм і мужність громадян були проведені наступні заходи

З метою вшанувати патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - потому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та й європейського вибору, прищеплювати любов до Батькiвщини, зберегти та донести до учнiв об'єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку XXI століття, розвивати бажання стати гідними громадянами України 21 листопада 2022 в Рубіжанській гімназії № 1 були заплановані та проведені наступні заходи:

1 та2 клас:

Виховна година "Про гідність і свободу"

4-А, 4-Б класи:

Виховна година "Територія Гідності і Свободи",  під час якої діти вшанували пам'ять тих, хто загинув на Майдані, захищаючи свободу і незалежність рідної країни. Виконали вправу "Лист у майбутнє". Година спілкування " На крилах свободи".

Діти віртуально подорожували сторінками історії незалежності України, досліджували тернистий шлях України до свободи, читали вірші. Напередодні учні досліджували поняття "Гідність" , "Свобода". Цікаво було слухати есе, що написали діти.

5, 6 клас

Тематична година "Україна- країна нескорених". Під час заходу учні переглянули відеоролик, виконали вправи "Життєві цінності", "Віночок побажань", прослухали сучасні українські пісні "Козаки йдуть",  "Ой, у лузі червона калина" та ознайомились з літературними творами українських письменників, в яких висвітлюється боротьба народу за свою гідність та цілісність.

7,8 класи

Вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя за свободу та гідність.

Переглянули та обговорили документальний фільм "Майдан Гідності". Виконали вправу: "Лист у майбутнє..." Провели вікторину до Дня Гідності і Свободи.

З учнями 9 класу пройшла година спілкування, на якій говорили про роль патріотизму та гідності, про розуміння єдності та цілісності України, про те, що необхідно усвідомлювати себе українцями та мати почуття особистої відповідальності за долю держави.