Слава Україні!Героям Слава!

14 жовт. 2022

День захисників та захисниць України - одне з найвизначніших свят нашої держави. У цей день українці шанують воїнів, які в різні часи та особливо зараз обороняли та обороняють незалежність та територіальну цілісність країни.

Сьогодні в день свята відбулись різноманітні заходи в Рубіжанській гімназії № 1.

З дітьми початкової школи були проведені онлайн-бесіди «Чому потрібно захищати Батьківщину?», «Наше військо славетне».

У 4-а класі було проведено урок розвитку мовлення "Ми роду козацького діти, землі української цвіт", виховну годину " 14 жовтня - День захисників і захисниць України, День козацтва, Покрова Пресвятої Богородиці"
У 4-б  класі під час уроку мужності приєдналися гості з різних міст. Вони розповіли про учнів минулих літ, які мужньо захищають нашу Батьківщину. Так, учень Віталій Я., Юрій Н., Дмитро Р. приймали участь в захисті міста Рубіжне. Майже всі мають або мали поранення. Зараз воюють в інших напрямках. Пишаємося ними!

Для школярів середньої ланки було проведено онлайн-вікторину «Стежками Захисників »та онлайн диспут «Ми віримо в Перемогу».

У 6 класі було проведено урок "Патріотичні мотиви пісень літературного походження". «Ой у лузі червона калина похилилася» С. Чарнецького і Г. Труха.

Під час спільного заходу «Дякую Вам,герої!»  учні закладу переглянули відео звернення  нашого земляка, рубіжанина майора Єфименка Віктора Івановича, який зараз боронить нашу країну.

Також учні прочитали вірші, співали пісні про нашу рідну Україну та презентували свої малюнки .

Хвилиною мовчання всі присутні на цьому заході вшанували пам'ять загиблих воїнів.

Слава Україні!Героям Слава!