«День Захисника та Захисниць України!»

14 жовт. 2022

Напередодні свята «Дня Захисника та Захисниць України!», учні, батьки та педагогічний колектив Рубіжанської Гімназії №1  Вітає Вас зі святом!

Це справжнє свято мужності й самовідданості, якими володіють справжні оборонці, визволителі й Захисники та Захисниці України.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Прийміть щирі вітання зі святами – Днем Захисника та Захисниць України та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

З нагоди цього свята учні Гімназії №1 зробили фоторепортаж «Оберіг для Героїв», «Листи подяки!» и привітальна стіннівка «Дякуємо, що Ви є!»