Відкритий чемпіонат Луганської області з плавання

11 жовт. 2021
Ми пишаємося нашею ученицею-чемпіонкою!

Цієї суботи у басейні ЛОФЦ «Олімп» було проведено Відкритий чемпіонат Луганської області з плавання. Вперше, після великої перерви, на блакитних доріжках басейну зустрілись близько 50 плавців нашої області. З них 20 спортсменів-представників Луганської обласної дитячої-юнацької школи для інвалідів.
Окрім спортсменів ЛОДЮСШІ участь у змаганнях прийняли спортсмени ЛОЛІФКС, КДЮСШ, ШП «Олімп».
Урочисте відкриття змагань відбулося в присутності організаторів заходу, а саме
Кравченка Юрія Юрійовича, начальника регіонального центру фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» та Рибальченка Станіслава Альбертовича директора Луганської обласної дитячо-юнацької школи для інвалідів.
Ці довгоочікувані змагання стали особливим днем для багатьох спортсменів. Деякі учасники не тільки поліпшили свої результати, але ще й виконали нормативи нових спортивних розрядів, а найменьщі спортсмени нарешті зробили той перший крок на сходинку великого спорту.
Так учениця 5 класу Рубіжанської гімназії № 1 Левіна Кароліна зайняла І місце 50м брасом у відкритому чемпіонаті Луганської області - і піднялася на сходинку 3-й дорослий розряд!
Ми пишаємося нашею ученицею-чемпіонкою!