Майстер-клас від справжніх вогнеборців

15 вер. 2021

Запобігти, врятувати, допомогти – саме такими словами можна коротко описати роботу пожежно-рятувальної служби. Так, рятувальники 13 частини м.Рубіжного   завітали до Рубіжанської гімназії номер 1, аби провести малечі майстер-клас від справжніх вогнеборців. Саме така робота рятувальників спільно з освітянами допомагає запобігти багатьом прикрим ситуаціям, які виникають в наслідок недотримання правил пожежної безпеки та дитячих пустощів з вогнем.
Рятувальники продемонстрували технічне оснащення пожежно-рятувального автомобіля, яке необхідне для подолання надзвичайних ситуації. Діти побачили, як саме в аварійно-рятувальних роботах використовується бензоріз, бензопила та гідравлічний розтискач-різак та продемонстрували роботу пожежного рукава. Окрім того, вогнеборці дали можливість хлопцям та дівчатам ще більше дізнатись про роботу в Службі порятунку 101.
Ця зустріч з рятувальниками подарувала не лише незабутні враження, а й важливі знання, які знадобляться дітям для безпечного життя.