Заходи до Дня Знань

1 вер. 2021
Заходи до Дня Знань розпочалися з урочистої лінійки.

01.09.2021 у Рубіжанській гімназії №1 відбулися заходи до Дня Знань, які розпочалися з урочистої лінійки.
          На святі були присутні гості: К.Ярьоменко, начальник відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради, Д.Солодкий, депутат Рубіжанської міської ради, І. Балабанова, в.о. директора ЦПРПП.
          В.Пупиніна, директор закладу, відкрила  лінійку. Д.Солодкий привітав учнів з початком навчального року та подарував  першачкам набори канцелярського приладдя, пригостив всіх учнів та вихованців дитячого садка морозивом. У всіх класах було проведено перший урок, присвячений 30-ти річчю Незалежності України.
        У групах дитячого садка відбулося свято, присвячене 1-му Вересня. Малеча поринула у  пригоду з казковими героями та взяла участь у шоу з мильними бульбашками.