Подорож екологічною стежинкою

10 черв. 2021
Вихованцi табору з денним перебуванням «Соняшник» відправились в подорож екологічною стежинкою

Метелика ловити я не хочу:
Він – квітка неба, хай живе собі!
Хай крильцями барвистими тріпоче,
Щоб радісно було мені й тобі!
І квітку лісову не стану рвати,
Її додому я не понесу,
Бо вдома їй джмеля не погойдати.
І не попити ранками росу!
І ні стеблинку, гілку, чи травинку
Я не ображу: це – страшенний гріх!
Бо в кожній з них живе тремка живинка,
Що світиться довірою до всіх.
А. Костецький. «Не хочу»
В. Сухомлнський вважав, що виховання дитини повинно бути так організоване, щоб всіляко посилити пізнавальні можливості дітей завдяки формуванню в них допитливості та стійкого інтересу до навколишнього світу. З метою виховання екологічної компетентності i ознайомлення з рідною природою, 9 червня 2021 року вихованцi табору з денним перебуванням «Соняшник» відправились в подорож екологічною стежинкою. Природа відкрилася перед ними, мов жива лабораторія, де можна спостерігати і вивчати життя її мешканців, як школа, в якій можна успішно оволодіти елементарними правилами поведінки, навичками розумного використання природи, примноження її багатства. Діти розширили та поглибили знання з рослинного та тваринного світу, дізналися багато цікавої інформації про світ природи.